Mobil Asfalt Plenti

GENEL BİLGİLER

EMAP , 80-160 t/h kapasiteye sahip mobil asfalt plentleri üretebilmektedir. EMAP mobil asfalt plenti tasarımlarında her bir ünite ve o ünitenin ekipmanları mobil şase üzerinde taşınmaktadır. Kısa zamanda farklı lokasyonlarda proje gerçekleştirecek taahhüt firmaları için avantajlıdır.

Avantajları

  • Kurulum ve devreye alma süresi sabit asfalt plentine göre çok daha kısadır.
  • Kompakt yapısı sayesinde otomasyon dahil olmak üzere şasededir.
  • Asfalt plenti kurulumu için gerekli inşaat maliyetleri çok daha düşüktür.
  • Bitüm tankları ve kızgın yağ kazanı mobil olarak taşınmaktadır.

EKİPMAN ÖZELLİKLERİ

Mobil Soğuk Besleme Bunkerleri

Soğuk agrega besleme bunkeri ve agrega konveyörü, hızlı besleme ve taşıma sağlayan mobil şasiye monte edilmiştir. Frekans hız regülatörü, besleyiciyi düzgün ve verimli bir şekilde çalıştırır.

Mobil Kurutucu (Drayer)

Asfalt plenti filtre grubu, bitmiş ürün kalitesini garanti edebilen çok aşamalı toz toplama sistemine sahiptir. Torbalı filtre, torbanın yoğunlaşmasını önlemek için yalıtım tabakasına sahiptir. Torbalı filtre girişi, torbanın hasar görmesini önlemek için sıcaklık koruma cihazına sahiptir. Mobil filtre grubu, fan, filtre gövdesi ve filler bunkerini aynı şaside taşımaktadır.

Mobil Mikser Katı

Mobil asfalt plenti kulesi, sıcak agrega depolama bunkeri, asfalt karıştırıcı, titreşimli elek, tartım kantarları, otomasyon kabininden oluşmaktadır. Asfalt karıştırma kulesinin ana kısmı makul bakım ve güvenlik koruma cihazına sahiptir. Kulenin modülerleştirilmesi, tesisin hızlı kurulum ve nakliye gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

Asfalt Depolama Bunkeri (Opsiyonel)

Büyük hacimli bitmiş ürün bunkeri, hazır asfalt depolamak için kullanılır. Kullanımı kolaydır. İzolasyon tabakası küçük sıcaklık düşüşü sağlamaktadır.

Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X