Şirket Profili

ELİBOL ASFALT MAKİNALARI

Firmamız 2006 yılında Müfit ELİBOL tarafından Ankara’da kurulmuştur.

Firmamız Asfalt plenti ve ekipmanları sektörünün yeni gelişen ve teknolojik altyapı gerektiren makinelarinin üretimi, bakımı ve revizyonu alanında ELİBOL ASFALT MAKİNALARI adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Firma olarak makine ve yedek parça konusunda, özellikle asfalt plenti imalatı, revizyonu ve asfalt makineleri ekipmanları alanında geniş bir yelpazede sektörün ihtiyacını karşılamaktadır.

Firmamız Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde yaptığı yoğun çalışmalarla birçok ilke imza atmıştır. Özellikle Karayolları, Belediyeler İl özel İdareleri ve yol yapım müteahhitler olmak üzere, karayollarımızın dışa bağımlı olmaksızın, ülkemizde üretilen malzeme ile teknolojinin sağladığı bütün olanakları da kullanarak yol yapım ve bakımı için gerekli makine ekipmanlarını yurdumuza kazandırmıştır.

Fabrikamız halen tamamı kapalı toplam 6400 m2 alana sahip olup; aşağıda belirtilen bölümlerden oluşmaktadır:

Kaynak Üretim Alanı
Talaşlı İmalat Üretim Alanı

Kesim Büküm Alanı
Metal Hammadde Depolama Alanı
İdari ofisler

Personel Dinlenme Alanı
Yemekhane

Firmamız verilen teknik resimler ve belirtilen teknik şartnameler doğrultusunda veya istenilen işler ile ilgili bilgiler doğrultusunda, proje hazırlama ve uygulama konusunda hizmet etmeye devam etmektedir.

Elibol Asfalt Makinaları tarafından gerçekleştirilen işler bilgisayar ortamında projelendirilir. Kullanım amacınıza en uygun tasarım ile imalat gerçekleştirilir.

Firmamız bünyesinde bulunan kadrosu ve ekipmanları ile öncelikli olarak asfalt sektörüne yönelik makine ve yedek parça imalatı, bakım ve revizyon işleri gerek talep edilen makinanın imalatı olarak gerek komple asfalt plenti, depolama tesisleri ve ekipmanları kurma bazında hizmetlerini sürdürmektedir.

0 +
Yıllık Tecrübe
Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X